Jdi na obsah Jdi na menu
 


jménoOndřej "Spejbl" Hutník
klubHanuman Gym Praha
narozen19.2.1983bilance43 / 8 / 1
váha76 kgkategorieA
úspěchyzlatá medaile MS IFMA B 2000
zlatá medaile MS WKA 2001
zlatá medaile ME IFMA junior 2002
stříbrná medaile MS IFMA 2004

 

Muay Thai jsem začal trénovat v roce 1996, kdy to ještě byl sport, kterému se věnovalo pouze pár vyvolených nadšenců. Chtěl jsem se stát jedním z nich, ale o nějaké závodní kariéře se mi opravdu ani nesnilo. V té době mi bylo 13 let a začal jsem trénovat se svým kamarádem Michalem *Mikešem* Vančurou z Líbeznic. Tehdy jsme to brali jen jako něco, co nás bavilo, a proto jsme první dva roky trénovali jen tak pro zábavu. Trénink nebyl jen tak, dojížděli jsme třikrát týdně, zhruba hodinu na trénink a hodinu zpátky. Na tréninku jsme byli suverénně nejmladší a to, že to byla výhoda, mi dochází teprve teď, v tu dobu tomu bylo spíše naopak. Trénink byl dost fyzicky náročný a sparringy (tréninkový zápas) a drily (nácvik kombinací technik) se staršími a hlavně o dost těžšími kamarády vyžadovaly silnou vůli a tréninkovou morálku. Bavila nás ovšem uvolněná atmosféra a opravdu kamarádský přístup všech, takže jsme vydrželi. To, že to někdy opravdu bolelo a dřívější tréninkové metody se o dost lišily od těch současných, snad ani nemusím psát. Takže dojít na tramvaj s rozkopanými stehny byl někdy docela problém...

Ale všechna krev a všechen pot po těch letech tréninku se nakonec začínal vyplácet. Snažím se celou dobu chovat podle přísloví našeho Khru (trenéra) Jak trénuješ, tak budeš bojovat. Proto přípravu na zápas nikdy nepodceňuji, v tomto sportu se to taky nevyplácí, protože v Muay Thai se vám nemůže stát, že prohrajete jako ve fotbale a v klidu si půjdete sednout do šatny. Zápas bolí a rekonvalescence po něm trvá minimálně 14 dní. Zápasník musí být nejen výborně fyzicky a technicky vybaven, ale musí též dobře zvládat psychickou stránku věci.

Já osobně jsem zcela propadl Muay Thai hned po první návštěvě kolébky tohoto sportu - Thajska. Proto se snažím v boji uplatňovat tzv. thajský styl boje, rytmus je trochu jiný a pokud to bojovník dobře zvládá, činí tím svým soupeřům nemalé problémy. Neobjektivním lidem se může zdát, že Muay Thai je bezduché a surové bití soupeře, ale to je největší omyl. Muay Thai je o tvrdém tréninku, o úctě k soupeři a o vlastní víře ve své schopnosti. Někdo, kdo nerespektuje tyto základní hodnoty, podle mého soudu nemůže docílit výraznějších vítězství.

A tak jsem kolem 17 let začal zápasit. Začátky byly krušné, sbírání zkušeností nebylo jednoduché, ale nějak jsem se přes toto období přenesl a začal jsem na sobě více pracovat. Nebylo jednoduché skloubit každodenní tréninky se školou, ale podařilo se to a dostudoval jsem SPŠE obor manager elektrotechniky. Jelikož mě thajský box zcela pohltil, dlouho jsem neváhal a další své studium jsem zaměřil na sport.

V současné době trénuji 6-7krát týdně, před blížícím se zápasem i dvakrát denně. Snažím se také věnovat regeneraci, protože je stejně důležitá, jako samotný trénink. Věřím, že seženu dobrého sponzora a po ukončení studia bych se chtěl věnovat zápasnické kariéře naplno, profesionálně. Podmínky na to u nás sice nejsou zcela ideální, ale pokusím se na tom trochu zapracovat a pokud se to nepovede mně, může se to povést někomu dalšímu, tak, jak je to již v zemích západní Evropy zcela běžné.

Jelikož ale vím, že může přijít nečekané zranění, čemuž se v tomto sportu nemůže nikdo divit, dávám důraz také na rozvíjení svých trenérských a managerských schopností. Nevím, co bude za pět let, ale vím jistě, že pokud nebudu stát v ringu jako bojovník, budu sedět vedle něj právě jako trenér nebo manager.

 

Náhledy fotografií ze složky Ondřej(Spejbl)Hutník

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Stairs and fences made of glass, wood, metal

(Joseph anarK, 11. 8. 2019 10:09)

выполненные с использованием практичного нержавеющего металла. Важный конструктивный элемент, часть дизайна здания, гаранты безопасности и удобного спуска и подъема по лестнице

Усі медичні заклaди Укpaїни

(helper62p, 23. 7. 2019 6:51)

Peйтинг,відгуки,комeнтарі,oгляд,рецензіі,кpитикa.
Лікарні
Пpaктикуючі лікapі
Аптeки тa аптeчні мepeжі України
Полoгoві бyдинки
Пpиватні клініки
Kоcметологія
Швидкa допомогa
Meдичне стpаxyвaння
Mедичні цeнтpи
Лабоpaтoрії
Гpoмaдcькі oрганізaції
Caнаторії
Пoліклініки
Лікувaння за кордоном
Cтомaтології
Диcпанcеpи
https://medhelp.com.ua/vinnica/place/14864/no9
https://medhelp.com.ua/ivano-frankivsk/place/15336/quotstanislav-farmquot

тачскрин oukitel c8

(ulyaKappy, 12. 7. 2019 10:37)

тачскрин oukitel c8: https://smartera.in.ua/sensor-oukitel-c8

XEvil 4.0 bypass more than 8400 type of CAPTCHAs

(Sharonbig, 2. 7. 2019 19:28)

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Seooptimizator.com.ua

(seoOptimist, 15. 6. 2019 4:21)

https://seooptimizator.com.ua/services/

redirect backlink từ images google

(GeorgeSob, 12. 6. 2019 11:15)

redirect backlink từ images google

What are good tips when looking for something like that.?

(Abramfat, 2. 6. 2019 0:40)

https://aladdin-fullmovie.net/
https://annabellecomeshomefullmovie.com/
https://darkphoenixfullmovie.net/
https://thesecretlifeofpets2-fullmovie.de/

crucam.imwmalt.be

(crucam.imwmalt.be, 1. 6. 2019 1:49)


These are in fact fantastic ideas in concerning blogging. You have touched some pleasant things here. Any way keep up wrinting.
crucam.imwmalt.be

melse.imwmalt.be

(melse.imwmalt.be, 28. 5. 2019 6:39)


Does your site have a contact page? I'm having trouble locating it but, I'd like to shoot you an e-mail. I've got some suggestions for your blog you might be interested in hearing. Either way, great website and I look forward to seeing it improve over time.
melse.imwmalt.be

Super Smash Flash 3 Unblocked

(DennisMus, 26. 5. 2019 18:35)

Super Smash Flash 3 Unblocked https://unblockedsupersmashflash3.com/ has all the video gaming includes that every player likes. It is loaded with activity, exciting as well as reasonable fight phases as well as lively audios. This video game features various characters from popular video games and also TELEVISION anime collection. Super Smash Flash 3 Unblocked is the new main sequel variation of Super Knockout Flash.

Super Smash Flash 3 Unblocked

(DennisMus, 26. 5. 2019 18:34)

Super Smash Flash 3 Unblocked https://unblockedsupersmashflash3.com/ has all the video gaming includes that every player likes. It is loaded with activity, exciting as well as reasonable fight phases as well as lively audios. This video game features various characters from popular video games and also TELEVISION anime collection. Super Smash Flash 3 Unblocked is the new main sequel variation of Super Knockout Flash.

Super Smash Flash 3 Unblocked

(DennisMus, 26. 5. 2019 18:33)

Super Smash Flash 3 Unblocked https://unblockedsupersmashflash3.com/ has all the video gaming includes that every player likes. It is loaded with activity, exciting as well as reasonable fight phases as well as lively audios. This video game features various characters from popular video games and also TELEVISION anime collection. Super Smash Flash 3 Unblocked is the new main sequel variation of Super Knockout Flash.

pios.wommpri.be

(pios.wommpri.be, 23. 5. 2019 12:49)


When I originally commented I clicked the "Notify me when new comments are added" checkbox and now each time a comment is added I get four e-mails with the same comment. Is there any way you can remove people from that service? Cheers!
pios.wommpri.be

Stairs and fences made of goggles, wood, metal

(Ramon kag, 22. 5. 2019 16:52)

As a guide, having asked a into impossible of inauguration of a ladder in the household, owners don't conjecture that the ladder and its safe as the bank of england keeping are two indubitably disparate products. Showily, if the unmodified corporation, like us, is pledged in the sorting out-moded of turnkey facilities and can poem on the store to make a ladder and metal fences on it in distant agreeable, but in duty basically it is rare. As a upshot, anterior to any hotel-keeper of the stairs in the freight the have doubts arises: how to befit it justified, we substantiate corroborator testify to to the supreme conditions opportune synergy thanks to our own display, raging drawing near rhyme take to one's heels investment and aspiration on long-term mutually hard-wearing partnership. Here you can get not exclusively excellent fencing an eye to stairs, but also wallowin, made to call and is amazingly cheap. Cloistered construction technologies, developing double-quick, permit to capitalize on starlight, latest, conscientious and weightless structures. Stair railings made of stainless bear up are such that the generosity thereof is acceptable. Railings made of punctilious textile: an mighty structural purlieu, let match of the sketch peripheral exhausted of the edifice, the guarantors of pagoda and worry-free descent and ascent the stairs. Protections because ladders which are offered aside our sturdy conflict in reliability, compass fighters to heterogeneous litigious influences and snow-white appearance. In uniting, their mass-produce takes into account all kinds of standards and requirements suitable to this group of products. It is onerous to flight of fancy up a construction in which there mould when one pleases and testament be no stair railings, the audience of which increases the convenience, justifiable keeping when moving. Note that today after the quicken the good of short of construction offers a broad corps of elements with which it is on to devoted existent the the ruling class of the formation, which predetermined seeking scads years ram miniature ideal without losing the valour qualities. Manufacturing and solemnization of stainless stiletto stairs is close-fisted compared to designs from other materials with colleague trait characteristics. Though, stainless screw up one's courage to the sticking point is much more famous material-it is patient to carp at, fuse with other materials, in order and follow fringe benefits of the finished situation

срочно онлайн займ на банковскую

(bilousslalk, 22. 5. 2019 12:12)

срочно онлайн займ на банковскую: https://citycredits.com.ua/dinero/

Bitcoin Free

(BMSysTCrurF, 21. 5. 2019 11:46)

The BM system allows you to use bitcoin savings for making profit.
The system based on two-day donations and automatic payment of the initial amount + 10% reward to the your Bitcoin wallet.
Easy and quick, just like have a cup of coffee. https://bm-syst.com/

Смотреть футбол

(FrankAdoca, 21. 5. 2019 9:10)

https://foootball-blog.blogspot.com/ - foootball-blog.blogspot.com

rolex orologi

(GregoryPhext, 21. 5. 2019 8:06)

Questo smartwatch è diverso da tutti i precedenti smartwatch di LG o da uno qualsiasi degli smartwatch disponibili sul mercato. Avrà un touch screen, il sistema operativo Wear di Google e ... un paio di aghi meccanici.

https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/sono-tornato/

(Thomasfaf, 21. 5. 2019 6:56)

https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/sometimesalwaysnever/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/the-harvesters/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/allinclusive/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/rangasthalam/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/thegettysburgaddress/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/littleforest/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/thatsmyboy/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/batmanhush/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/newsflash/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/theharbinger/

pall.wommpri.be

(pall.wommpri.be, 19. 5. 2019 11:32)


Good day! This post could not be written any better! Reading through this post reminds me of my good old room mate! He always kept talking about this. I will forward this post to him. Pretty sure he will have a good read. Thanks for sharing!
pall.wommpri.be


1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »